O marce

O NAS

Założona w Mediolanie w 1970 roku marka Elgon to aktualnie jedna z najbardziej znanych światowych firm fryzjerskich. Swoją renomę buduje w oparciu o fachowy zespół stylistów, kompleksowo opracowaną ofertę oraz doskonale rozwijaną sieć dystrybucji, dzięki której jest już dostępna w ponad 60 krajach. Zespół marki Elgon regularnie przygotowuje kolekcje fryzur prezentowanych w autorskim show podczas międzynarodowych imprez, inspirując swoich klientów i zachęcając ich do eksperymentowania, nie zapominając o zdrowych włosach.

Dołącz do świata marki Elgon - ciesz się naturalnym i modnym wyglądem Twoich włosów! Używaj bezpiecznych i zdrowych kosmetyków opartych na roślinnych ekstraktach oraz nowoczesnych formułach.
ELGON WSPIERA
Elgon od lat wspiera COOPI - międzynarodową organizację walczącą z biedą i ubóstwem. Organizacja została założona w 1965 roku i wsparła już 700 projektów w 50 krajach świata w przeciągu 40 lat. 

Dziś COOPI realizuję równolegle 180 projektów rozwojowych oraz anty-kryzysowych. Producent kosmetyków Elgon podjął decyzję, aby wspierać projekt skupiający się na pomocy dla kobiet oraz mocno związanych z nimi społecznościami, mającymi na celu zwiększenie świadomości o przysługującym im prawach. Beneficjantami jest ok. 2500 kobiet w Sierra Leone, wspieranych w obszarach: prawa do edukacji, szeroko pojętej wolności, a także ochrony przed przemocą.